Bezpieczeństwo Apartamentów w związku z Pandemią koronawirusa.

W trosce o naszych gości i ich bezpieczeństwo - wyjątkowo dokładnie stosujemy się do wszelkich procedur oraz wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Decydując się na pobyt w naszych apartamentach mogą być Państwo spokojni o swoje zdrowie.

Poza osobnymi, niezależnymi wejściami prosto z parkingu, którymi dysponują nasze apartamenty,  wszystkie pomieszczenia po pobycie poprzednich gości są dokładnie wietrzone i czyszczone płynami dezynfekującymi, a sprzęty (piloty, oparcia, klamki) i meble dezynfekowane. Pościele, prześcieradła, oddajemy do wyspecjalizowanych pralni i są dodatkowo maglowane. Personel sprzątający apartamenty jest wyposażony w maseczki ochronne oraz rękawiczki jednorazowe.

Dodatkowo w każdym z naszych apartamentów znajduje się Płyn do Dezynfekcji rąk oraz Oczyszczacz Powietrza z filtrem HEPA klasy H13 wychwytuje on na swej powierzchni m.in. chorobotwórcze wirusy, bakterie, komórki grzybów, roztocza, pyłki i wiele innych. Dodatkowo w ostatnim etapie filtracji zastosowano nowoczesne diody UV niszczące struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów - tych, które nie zostały wychwycone na poprzednich filtrach. Wieloetapowy, uzupełniający się proces filtracji to gwarancja zdrowego powietrza.

Wybierając Pieniny oraz nasze usługi - wybierają Państwo najwyższą jakość usług, a co za tym idzie - również najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Przydatne informacje

W celu uniknięcia nieprawdziwych informacji prosimy śledzić dane na stronie gov.pl Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/

Apartament na Szczycie posiada niezależne wejście z parkingu
Apartament na Szczycie posiada niezależne wejście z parkingu